Головна » Разом будуємо краще майбутнє: #КнижковаПара та українські бібліотеки

Разом будуємо краще майбутнє: #КнижковаПара та українські бібліотеки

Вже четвертий рік поспіль арт рух "Експеримент" проводить акцію #КнижковаПара.

Вже четвертий рік поспіль арт рух “Експеримент” проводить акцію #КнижковаПара.

Мета руху – поповнення фондів українських бібліотек новими книгами. Завдяки цій ініціативі понад 1000 книг знайшли нових читачів у різних куточках України.

Суть акції проста: організатори купують книги для бібліотек, а потім розігрують їх серед бібліотекарів у соціальних мережах. Переможця обирають випадковим чином, і він отримує 2 книги для своєї бібліотеки.

Українські бібліотеки сьогодні опинилися в доволі скрутному становищі через недофінансування“, – зазначає Олексій Іванов представник арт руху “Експеримент”, один з організаторів акції. 

Це призводить до того, що бібліотечні фонди не оновлюються, а книжкові новинки стають рідкістю. Саме тому ми й вирішили започаткувати цю акцію, щоб допомогти бібліотекам та зробити книги доступними для більшої кількості людей.

Вже четвертий рік поспіль арт рух "Експеримент" проводить акцію #КнижковаПара.

Організатори #КнижковаПара закликають інших волонтерів та громадські організації долучитися до ініціативи та підтримати українські бібліотеки. “Кожна книга, подарована бібліотеці – це можливість відкрити для себе новий світ, отримати нові знання та враження“, – підкреслюють вони.

Та запевняють, що разом ми можемо зробити українські бібліотеки кращими!