Головна » Посол Азербайджану відвідав бібліотеку імені Самеда Вургуна

Посол Азербайджану відвідав бібліотеку імені Самеда Вургуна

Посол Азербайджану відвідав бібліотеку імені Самеда Вургуна

Бібліотеку ім. Самеда Вургуна 12 червня відвідав повноважний посол Азербайджанської Республіки в Україні, пан Сеймур Мардалієв.

Візит став визначною подією, яка підкреслила важливість культурних та літературних зв’язків між Україною та Азербайджаном.

Посол Азербайджану відвідав бібліотеку імені Самеда Вургуна

Пана Мардалієва зустріла завідувачка бібліотеки Лариса Комарова, яка провела для поважного гостя екскурсію закладом. Вона детально розповіла про історію створення бібліотеки, яка з 1978 року має ім’я видатного азербайджанського поета Самеда Вургуна. Під час екскурсії пан Мардалієв мав змогу оглянути спеціально організовані до його візиту книжкові виставки: “Самед Вургун. У родинному колі” та “Самед Вургун і Україна”. Ці експозиції розкривають багатогранний творчий шлях поета та його зв’язки з Україною.

Посольство Азербайджанської Республіки зробило щедрий внесок у поповнення книжкового фонду бібліотеки. Пан Сеймур Мардалієв подарував бібліотеці книги азербайджанських авторів, перекладені українською мовою. Крім того, бібліотека отримала набір поштових марок, присвячених 100-річчю від дня народження видатного азербайджанського політичного діяча Гейдара Алієва.

Посол Азербайджану

Після екскурсії пан Мардалієв і Лариса Комарова обговорили спільні плани щодо подальшої співпраці, спрямованої на розвиток культурних зв’язків між нашими країнами та популяризацію азербайджанської літератури в Україні.

Щиро дякуємо пану Сеймуру Мардалієву за візит до нашої бібліотеки та подаровані книги, які безперечно стануть цінним доповненням до нашої колекції та будуть мати попит серед читачів.