Головна » “Подаруйте радість”.Творча зустріч школярів Оболоні з письменницею Вірою Клименко

“Подаруйте радість”.Творча зустріч школярів Оболоні з письменницею Вірою Клименко

“Подаруйте радість”.Творча зустріч школярів Оболоні з письменницею Вірою Клименко

Днями в бібліотеці на Пріорці для дітей пройшла творча зустріч першокласників школи №326 з дитячою письменницею Вірою Клименко.

Спілкування з авторкою віршованих та прозових збірок подарувало дітям купу радісних емоцій. А як може бути інакше, адже чудові, добрі та яскраві книжечки, написані гостею бібліотеки, здатні і справді закружляти на веселих каруселях, розповісти про все на світі та подарувати радість. Саме так називаються збірочки, написані з любов’ю: «Про все на світі», «Веселі каруселі» та «Подаруйте радість» з яскравими ілюстраціями О.Оснач, В.Дунаєвої та С.Сови.

Віра Клименко – педагог з багаторічним стажем, яка переконана в тому, що найцінніший скарб та подарунок долі – це Ваша дитина. А її книги неодмінно торкнуться кожного, адже призначені для сімейного читання. Авторка в ненав’язливій формі пропонує підказки в подекуди непростих взаєминах дорослих та дітей. 

Дітлахи отримали в подарунок дві збірочки пані Віри і тепер точно будуть знати про все на світі! Адже книги, написані авторкою, точно допоможуть дітям відкрити багато таємниць навколишнього світу, віднайти і подарувати радість.