Головна » Міжнародний день Гаррі Поттера в бібліотеці “Обрій” для дітей

Міжнародний день Гаррі Поттера в бібліотеці “Обрій” для дітей

2 травня у світі відзначають Міжнародний день Гаррі Поттера, присвячений герою відомих книг англійської письменниці Джоан Роуліг та серії одноіменних фільмів – хлопчику зі шрамом, який став видатним чаклуном та переміг Темного Лорда Волдеморта.

Гаррі Поттер надихає на боротьбу за справедливість, дружбу, віру в себе та віру в те, що добро завжди переможе зло. Це нагадує нам про важливість толерантності, різноманітності та прийняття інших, хоча б вони були іншого кольору шкіри, релігії або магічної схильності.

Офіційного способу відсвяткувати Міжнародний день Гаррі Поттера немає, прихильники самі визначають як це робити. Проте багато людей відзначають цей день, влаштовуючи марафон з перегляду всіх вісьмох фільмів про Гаррі Поттера поспіль. Дехто перечитує улюблену книжку про хлопчика-чарівника.

Бібліотека “Обрій” для дітей відзначила цей день і провели тематичний захід зі своїми читачами. В гості до бібліотеки завітала відома казкарка Марія Солтис-Смирнова.

Першого “Гаррі Поттера” я читала, здається на курсі третьому. “Хлопчик, що вижив” вже тоді, 22 роки тому, захоплював уяву. Сміялися, що мушу його щороку подивитися. Але потрапити в бібліотеку з вікном на Хогвардс – то ніби знову зануритися в ті дивовижні пригоди. Дякую Alla Pakhar й її колегам із Бібліотека “Обрій” для дітей ЦБС Оболонського району за зустріч, екскурсію і подарунки” – подякувала пані Марія.