Головна » Міський концерт бандуристів «З Україною в серці» за участю вихованців Дитячої школи мистецтв №5

Міський концерт бандуристів «З Україною в серці» за участю вихованців Дитячої школи мистецтв №5

28 березня 2024 року у Національному історико – культурному заповіднику «Софія Київська» відбулась визначна і неординарна подія – міський концерт бандуристів «З Україною в серці».

Захід відбувся за сприяння Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), київського міського методичного центру закладів культури та навчальних закладів, Національної спілки кобзарів України і Національного заповідника «Софія Київська».

У величному соборі Софії Київської зібрались справжні носії національної культури і передавачі української культури – наші бандуристи-кобзарі – душа і совість українського народу. До іменитих кобзарів – виконавців, студентів вищих навчальних закладів усієї держави, артистичної спільноти найвищого рівня долучились учні відділу народних інструментів і вокального відділу Дитячої школи мистецтв №5 Оболонського району міста Києва. Викладачі школи Ганна Козлова, Анна Щекань і Інна Федоренко презентували майстерність своїх учнів – ансамблю бандуристів «Музика землі» і вокального ансамблю «Adiemus» (керівниця –Інна Федоренко, концертмейстери: Вдовиченко Ольга ( фортепіано), бандури:Анна Щекань та Еліза Вишневська.). Емоційне виконання пісні «Чисте небо» (муз. і сл.Францескевич Інна, переклад Т. Бекірової, аранжування для бандур Вікторія Ткачук), розчулило до сліз присутніх у Софійському соборі. Проникливо і душевно звучали слова пісні: «Хочу бачити чистеє небо і щасливі обличчя рідні, хочу бачити мир, де нема болю й зла, де більш місця нема війні!».

Концертні виступи учнів Дитячої школи мистецтв № 5, їх творчість і щирі емоції віднайшли глибокий відгук у серцях глядачів і усіх присутніх на концерті. Спільна молитва юних митців і професійних музикантів линула під Орантою Пресвятої Богородиці від серця до серця.

То ж, з надією на Божий захист і Збройні Сили України, рухаємось до нових переможних звершень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *