Головна » “Ефективна комунікація лідера. Уміння переконувати”. Зустріч школярів Оболонського району з Марією Вижва

“Ефективна комунікація лідера. Уміння переконувати”. Зустріч школярів Оболонського району з Марією Вижва

6 травня в приміщенні бібліотеки ім.Олени Пчілки для дітей відбулась чергова лекція “Ефективна комунікація лідера. Уміння переконувати”.

Цього разу, учні 8 класу спеціалізованої школи №216 мали можливість поспілкуватись з Марією Вижва. Пані Марія – заступниця завідувачки НМЦ соціально-гуманітарної взаємодії та дозвілля студентів Київського столичного університету імені Бориса Грінченка. 

Відділ культури Оболонської РДА та Київський столичний університету імені Бориса Грінченка продовжує співпрацю в межах програми розвитку лідерських якостей та навичок «Осередок лідерів». На лекції школярі навчались ефективній комунікації лідера, вмінню переконувати, визначати складові ефективної аргументації. Також, розглядали метод «PRES». Це метод, який навчає дітей виробляти й формулювати аргументи, висловлювати думки з дискусійного питання у виразній і стильній формі, переконуючи інших.

Якщо вам цікаво долучитись до цієї соціальної ініціативи у якості слухача або дізнатися більше про “З Києвом і для Києва” – звертайтесь на офіційні ресурси проєкту.

Детальніше про соціальний проєкт можна дізнатися за посиланням.