Головна » Дитяча музична школа №36 долучилася до концерту-пам’яті Олени Теліги та членів ОУН

Дитяча музична школа №36 долучилася до концерту-пам’яті Олени Теліги та членів ОУН

Дитяча музична школа №36 долучилася до концерту-пам’яті Олени Теліги та членів ОУН

21 лютого у Бабиному Яру (біля пам’ятника Олені Телізі) та Пам’ятного Хреста загиблим членам ОУН учні та викладачі Дитячої музичної школи №36 взяли участь у концерті пам’яті. Учасники заходу вшанували пам’ять поетеси, публіцистки, літературної критикеси та громадської діячки Олени Теліги.

Дитяча музична школа №36 долучилася до концерту-пам’яті Олени Теліги та членів ОУН

Олена Теліга була розстріляна в Бабиному Яру у лютому 1942 року під час окупації Києва гітлерівськими військами. Разом з нею традиційно вшановується пам’ять всіх патріотів-підпільників, що віддали своє життя в роки Другої світової війни. Організатори патріотичного заходу – Творче патріотичне об’єднання “Музичний батальйон”* та Київська міська організація ОУН

Концерт на честь українських патріотів об’єднав талановитих музикантів, представників київської громади та духовенства. У заході взяли участь: викладачка Дитячої музичної школи №36 Леся Рой та її учні – Богдан Євченко, Тарас Олійник, Олена Забуга, а також військовослужбовець Збройних Сил України, народний артист України, бандурсит Тарас Компаніченко та Гурт «Те́лері».

Композиторка, співачка та волонтерка Леся Рой поєднує концертну та викладацьку діяльність, надихаючи своїх учнів – юних гітаристів – на яскравий музичний креатив та творчість. На меморіальному концерті прозвучали декілька її авторських пісень, серед яких і пісня на  слова О. Теліги «Гострі очі, розкриті в морок».* Цікаво, що ТПО «Музичний батальйон» у 2019 році започаткував музичний проєкт “Нескорений ПроRock”. Це серія альбомів пісень на вірші видатних українських поетів: Василя Стуса, Тараса Шевченка, Василя Симоненка. До створення альбому з тринадцяти поезій О. Теліги долучилися Саша Кольцова (Крихітка), дует «BeTwіns», Марія Бурмака, Анна Заклецька, Христина Панасюк, ILLARIA, Анжеліка Рудницька, VLASNA, Неля Франчук, гурт «TaRuta», Тельнюк: Сестри, SHOPPING HOUR GRP.