Головна » Читачі бібліотеки “Обрій для дітей” відзначили День навколишнього середовища

Читачі бібліотеки “Обрій для дітей” відзначили День навколишнього середовища

Щорічно, з 1998 року, у третю суботу квітня в Україні відзначається День навколишнього середовища (День довкілля).

В цьому році цей день відзначають 20 квітня і присвячують такій важливій темі, як екологія. Адже питання захисту довкілля та екології в повсякденному житті – це ключові поняття для цивілізованої людини, такі як поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів.

Саме поширенню екологічних знань був присвячений День довкілля в бібліотеці “Обрій” для дітей. Читачам була представлена книжкова виставка «Знати. Любити. Оберігати» та виставка малюнків «Земля – наш спільний дім», присвячену рослинам, занесеним до «Червоної книги України». Малюнки з виставки були надані учасниками Національного еколого-натуралістичного центру. Користувачі бібліотеки весело і з задоволенням взяли участь у творчих майстерках зі створення екологічних плакатів «Збережемо природу» та малювання екокоміксів «Пригоди жабки».

А також охоче зіграли в гру «Рекорди у світі тварин». Наймолодші читачі прослухали бесіду «Врятуймо Черепаху» за книжками Марії Солтис-Смирнової та взяли участь в екологічній вікторині «Лісові мешканці». Огляд літератури «Екомозаїка» розширив знання наших користувачів про екологічні дати та природу нашої країни. Бесіда «За сторінками Червоної книги України» зацікавила не тільки дітлахів, а і дорослих.

Книжки про природу та екологію завжди можна отримати в бібліотеці.

Бережіть природу і дбайте про довкілля!