Головна » Черговий випуск освітньо-комунікаційного проєкту “Антипопуліст” голови Оболонської РДА

Черговий випуск освітньо-комунікаційного проєкту “Антипопуліст” голови Оболонської РДА

Черговий випуск освітньо-комунікаційного проєкту “Антипопуліст” голови Оболонської в місті Києві державної адміністрації.

Випуск присвячений одній з найважливіших тем, яку важливо зрозуміти будь-кому, хто хоче впливати на життя свого міста! 

Головна мета проєкту “- створення інформаційного ресурсу, який буде надавати всім бажаючим інформацію про реальні інструменти впливу на державу та місцеве самоврядування. 

80% усіх проблем та скарг, які отримує Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація, мають матеріальну чи ресурсну складову. 

Якщо Ви дійсно хочете впливати на життєдіяльність своїх громад, Ви маєте в першу чергу зрозуміти, що таке місцевий бюджет та яка природа управління ним”, – підкреслює голова Оболонської РДА Кирило Фесик

Єдиний орган розподілу, який управляє місцевим бюджетом – це відповідна місцева рада. Органи, які реалізують запланований бюджет – це виконавчі комітети або органи наділені повноваженнями головних бюджетних розпорядників. На рівні міста – це в тому числі й районні адміністрації. Місцевий бюджет, як і будь-який бюджет, завжди обмежений. Його фізично не може вистачити на все! Тому для постійної позитивної динаміки розвитку відповідної громади важливий розумний розподіл бюджету на підставі наявної стратегії. А також ефективне і прозоре його використання відповідними бюджетними розпорядниками!

 

Громада має активно та відповідально взаємодіяти зі своїми депутатами, щодо використання місцевих бюджетів, розуміючи при цьому зазначені вище принципи!

Відповідь в листі головного бюджетного розпорядника, про те що немає фінансування – це не відписка, а констатація реального факту наявності чи відсутності того чи іншого об‘єкту в бюджеті.

Наступний випуск буде присвячений деталізованій розповіді про бюджет Оболонського району на 2024 рік!