Головна » Ансамбль «Відродження» Дитячої мистецької школи №5 запалив разом з Art Like Fest

Ансамбль «Відродження» Дитячої мистецької школи №5 запалив разом з Art Like Fest

30 березня 2024 року року у м. Мукачево за участі творчого проєкту “Art Like Fest” відбувся VІI Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “Перлина Закарпаття”. В конкурсі брали участь хореографічні колективи майже з усіх областей України.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Перлина Закарпаття” спрямований на розвиток національної культури й духовності, підвищення виконавської майстерності, популяризацію хореографічного мистецтва різних жанрів серед дітей і молоді та встановлення дружніх взаємин між творчими колективами. До нього долучилися майже 100 хореографічних колективів ( це понад 3000 осіб!) різного віку та стилів виконання з Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Вінницької, Полтавської області, міста Одеси, Запоріжжя та міста Києва.

У цьому мистецькому заході взяли участь і вихованці ансамблю танцю «Відродження» Дитячої школи мистецтв №5 (керівник Лідія Голуб). Програма виступу – дві прем’єри: «Фінські забавки» та Галицька полька «Суперечка». Ретельна підготовка учасників колективу вразила журі цього престижного фестивалю-конкурсу майстерністю виконання. Ансамбль танцю «Відродження» здобув перемогу та отримав диплом Лауреата І ступеню!

Відділ культури Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації щиро вітає з перемогою ансамбль танцю «Відродження» та бажає подальших успіхів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *